#FOXFEST2018


FOX EKRANDAN TAŞTI
ON BİNİ AŞKIN GENÇ FOXFEST’TE BULUŞTU!


15 Eylül Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilen, FOX’un gençlik festivali FOXFest’te, gençler TV dünyasıyla, birbirinden çok sevilen müzik grupları da izleyiciyle buluştu.

OYUNCU OLMAK İSTEYENLER
GENÇ YETENEKLER ATÖLYESİ’NDEYDİ!


Genç Yetenekler Atölyesi’nde
kamera önü oyunculuğu eğitimi alarak deneme çekimlerine katılan 2 kişi, FOX dizilerinde yer alma şansı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden burs elde etti.

GENÇLER
FOX’UN SEVİLEN OYUNCULARIYLA
BİR ARAYA GELDİ!


FOX’un sevilen dizileri 4N1K İlk Aşk, Yasak Elma ve Kadın’ın oyuncularıyla bir araya gelip söyleşilere, Çağla Şıkel’in t-shirtler tasarladığı atölyeye, 1907 Fenerbahçe League Of Legends takımının oyuncularının forma imza etkinliğine katılma fırsatı bulan gençler, festival alanında National Geographic, FOXLife, FX, FOXCRIME, 24 Kitchen kanallarının stantlarında da eğlenceli aktivitelere katıldılar.

FOX GAMING FOXFEST’TEYDİ!!


FOX Gaming çadırında FIFA, NBA, GRANDTOURISMO, NFS ve Paramanya gibi bir çok ESpor turnuvaları gerçekleştirilirken, katılımcılar Cantuğ Özsoy ve Duygu Köseoğlu gibi fenomenlerle fotoğraf çektirme ve tanışma imkanı da yakaladı.

DUMAN, CEZA VE BÜYÜK EV ABLUKADA SAHNEDEYDİ!


Gün boyunca süren festivalde alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada, Türk Rap müziğin efsane isimlerinden Ceza ve Türkiye'nin en sevilen rock gruplarından Duman sahne aldı.

GENÇLER SEVDİKLERİ SANATÇILARLA BULUŞTU!


Gece yarısına kadar devam eden konserlerin yanı sıra festivalde, daha önce FOX’un sosyal medya hesaplarından müzik gruplarıyla tanışma fırsatını yakalayan gençler, sanatçılarla buluşturuldu.

BİLETLER TÜKENDİ!


FOX’un bir ilke imza attığı ve 2019’da ikincisi düzenlenecek gençlik festivali FOXFest’in biletleri etkinlik günü 10.500’ü aşkın kişinin katılımıyla gişede tükendi.

Copyright FOX 2018